(067) 226-8-274
(050) 370-58-42
January 2, 2020

Таблица принадлежности...

Семейство Культура Астровые (сложноцветные) Артишок, астра, георгина, календула,...
December 10, 2019

Овощи — плохие соседи

для огурцов — редис, помидоры; для чеснока — фасоль, горох, капуста; для помидоров — огурцы,...

Удобрение Экоплант Украина

код товара: 2290-
37 грн.

Екоплант®–це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина - калій (К2О) в кількості 28-41 % у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К2СО3) і сульфатів (К2SO4). Тому добриво Екоплант® проявляє високу ефективність на ранніх стадіях розвитку овочевих культур, кукурудзи, соняшнику, озимого і ярого ріпаку вразі весняного передпосівного застосування під культивацію.

Екоплант® не містить хлору, тому це добриво можна застосовувати на таких чутливих до хлору культурах як картопля, овочі, плодові і ягідні, а також вносити у рядки сівалкою чи в міжряддя культиватором під кукурудзу, соняшник, озимий і ярий ріпак як в чистому вигляді, так і в складі рекомендованих тукосумішей (блендів), що можуть бути виготовлені з використанням карбаміду та амофосу.

Екоплант® - фізіологічно лужне добриво(рН 10-11), володіє високою нейтралізуючою здатністю, завдяки чому здатне зменшувати кислотність ґрунту, що робить Екоплант® дуже ефективним на кислих ґрунтах. Екоплант® містить до 25% карбонатів кальцію та магнію (СаО, MgO), тобто, 1 тонна Екоплант® за нейтралізуючою здатністю еквівалентна 0,35 тоннам вапна.

Окрім калію (К2О) і кальцію (СаО) Екоплант® містить 4-5% фосфору (Р2О5), 8-12% магнію (MgO) та 8-16% сірки (S). Таким чином, сумарний вміст діючих речовин макроелементів добрива Екоплант® складає не менше 70%, що є найвищим показником серед інших промислових гранульованих добрив таких як амофос (64%) чи хлористий калій (60%). Це і не дивно, якщо взяти до уваги той факт, що добриво Екоплант® виготовлене на основі золи соняшника – сільськогосподарської культури, що споживає з ґрунту найбільшу кількість калію та інших макро і мікроелементів.

Екоплант® містить важливі мікроелементи: залізо (Fe) - 1,34 гр/кг або 0,134%, бор (B) – 1 гр/кг або 0,1%, цинк (Zn) - 900 мг/кг або 0,09%, мідь (Cu) 240 мг/кг або 0,024%, марганець (Mn) - 150 мг/кг або 0,015%, хром (Сr) - 6,3 мг/кг або 0,00063%, молібден (Mo) - 1,5мг/кг 0,00015%), кобальт (Co) - 0,37мг/кг або 0,000037%, що є додатковою перевагою добрива Екоплант® при застосуванні на таких сільськогосподарських культурах як озимий і ярий ріпак, соняшник, кукурудза, картопля, овочі, що потребують і споживають велику кількість мікроелементів, особливо бору, цинку, марганцю.

Завдяки застосуванню добрива Екоплант®, окрім зростання урожайності, спостерігається зростання вмісту сухих речовин (білків, жирів і вуглеводів) і покращується якість продукції, підвищується стійкість рослин до низьких температур; у кукурудзи зростає стійкість рослин до стеблового полягання і до враження кореневими та стебловими гнилями; у зернових культур зростає вміст білку і крохмалю в зерні; у соняшника і ріпаку зростає олійність насіння і стійкість до хвороб.

В 2002 році добриво Екоплант® успішно пройшло державне випробування в Інституті Картоплярства. Результати випробування свідчать, що при застосуванні добрива Екоплант® було отримано як найвищий урожай картоплі, так і найвищу якість продукції. Порівняно з іншими калієвмісними добривами, Екоплант® зумовив найвищий вміст крохмалю, сирого протеїну, вітаміну С, найнижчий вміст нітратів, крім того бульби картоплі мали найвищі смакові якості та найменшу схильність до потемніння м’якуша.

Завдяки гранульованій формі Екоплант® розчиняється поступово, не вимивається з орного шару ґрунту та має певний ефект післядії.

Екоплант® - екологічно чисте добриво, бо містить значно менше таких токсичних елементів якс винець, кадмій, миш’як, фтор в порівнянні з вмістом цих токсинів в традиційних добривах. Застосування Екопланту®,як калійно-кальцієвого добрива,знижує накопичення радіонуклідів в рослинах, оскільки при нестачі калію та кальцію в грунті рослини починають інтенсивно поглинати їх «замінники» - цезій і стронцій. Крім того, при нестачі кальцію підвищується кислотність грунту, що посилює перехід радіоактивних речовин у рослини.

Удобрение Экоплант Украина reviews

Be the first to write a review of this product!

Условия оплаты и доставки
×

                      Доставка по Украине:

                      Отправляем такими перевозчиками, как

                Нова Пошта

                Укрпошта

                Ин-тайм

Стоимость доставки от 30 грн (согласно тарифам почтовой службы)

Срок доставки 2 - 5 дней, согласно официальных условий

После отгрузки заказа вы получите sms-сообщение, с помощью которого сможете отследить свою посылку

Самовывоз: заказ можно получить возле метро Теремки по предварительной договоренности с нашим сотрудником.